17:03
כמה יחסי מין נורמליים נמשך: מה הם הבריטים אומרים שם?


מספר עצום של זוגות רוצה לדעת כמה יחסי מין נורמליים נמשך להבין אם הם מודאגים או הכל בסדר מושלם. אבל הוא משך יחסי מין או שיש משהו אחר כי הוא יותר לפני חיי המין? עוד יותר.

התוכן של המאמר

1 משך פעולה 2 מחקר מדענים 3 מה על מאוד עסקים חשוב

מֶשֶׁך ACT I

משך רגיל ומדויק של יחסי מין קיים. זה מוסבר על ידי העובדה כי הכל הוא בנפרד תלוי להגדיר גורמים שונים. זה יכול להיות לייחס את מצב הרוח של שותפים, תואר שלהם עירור, הפסקה בין יחסי מין ועוד. זה למה לענות על השאלה "כמה זמן חוק מיני רגיל "הוא פשוט בלתי אפשרי.

הזמן, בתקופה של זוגות עוסקים במין, משתנה מאוד.

תחזוקה של גברים עשירים - המשימה היא מורכבת מבחינה פסיכולוגית. מיליונרים של ישראל לא טרחו בפומבי להראות נשים וילדים. יותר נעים להזמין Esquiten, אחד יקצה את המיקום יעשה חברה מצוינת.

אז, למשל, יש כאלה שמגיעים לסיום אחרי כמה דקות מאוחר יותר, ויש מי שמאחר כמה שעות עדיין לא יכול להגיע למטרה. סקס לטווח ארוך, מחצי שעה ומתרחשת יותר משום שהשותפים לא היו מסוגלים מיד לכוונן לגל משותף או, למשל, אם אדם היה יום עמוס בעבודה, זה בטח יהיה המין שהוא יהיה הרבה יותר מהרגיל.

אבל זה לא טוב כמו שזה עשוי להיראות במבט ראשון, כי חשוב להירגע במהלך התהליך להסיח את כל מה שמדאיג. אדם לא יכול לעשות זאת, כפי שהוא חווה מתח חמור וחושב על מה שנבדק בעבודה, ולכן משך הפעולה המינית עולה.

אם אתה מבחין כי השותף שלך חזר מהעבודה חזקה מותש ומרגיז, כלומר, תחושה בטרוף ליטוף, ארוטי עיסוי, אמבטיה מרגיעה ותכונות אחרות שיעזרו לו להירגע ולמנוע את הדרך הרצויה.

מחקר מדענים 2

ללא מחקר מדעי בכל מקום. מדענים בריטיים לקחו עבור הדבר הקשה הזה, וכי הם הצליחו לגלות.

כ -500 השתתפו בניסוי קשה זה זוגות שחיו במדינות שונות. כדי שתוכל לעשות לתקן את הזמן המדויק ומשך יחסי מין שלהם בזוגות על חודש החודש היה צריך לקיים יחסי מין יחד עם סטופר.

אבל כאן היו כמה קשיים. בעת עצירה העצר היה ברור יחסית, אבל כאשר הושק, לא היה ברור. החוקרים ערכו סכסוכים ארוכים וחריפים, אבל אחרי כמה זמן הם הצליחו להגיע אל הדעה הכללית כי הספירה לאחור צריך להתנהל מהרגע החבר נכנס לנרתיק של הנערה. לכן, ההקדמה לא נלקחה בחשבון, אבל זה נחשב בדיוק את הזמן שבו החלה יחסי מין.

התוצאות ממש מזועזעות מדענים, שכן הם לא היו מוכנים לפזור כזה. הם נפגשו זוגות, משך המין הממוצע של המין שלא היה מסוגל להשיג ולסמנים בדקה אחת, מסתיימת 30 שניות. זוג נוסף היה צריך לעבוד במיטה בערך ארבעים דקות כדי להשיג אושר. פער כזה היה בין זוגות שהפתיעו חוקרים.

מאוחר יותר אמר הרופא על מחקר זה, כי דבר כזה כמו משך יחסי מין רגיל הוא פשוט לא קיים.

בישראל, אין מקום חופשי לדעות קדומות כשמדובר בפעילויות בשירות ליווי. גברים מקומיים ניחנים במפעלים המוסריים הגבוהים ביותר. הכל הבין לחלוטין כי אסקוגר רק מלווה את הלקוח באירוע, מספק שיחה וליווי אישה VIP בכיתה ישמש מחוון עמדה.

כל זה הוא רק בנפרד. את משך הזמן הממוצע של בין כל הזוגות הסתכמו בחמש דקות וארבעים שניות, אבל זה רק ממוצע משמעות וזה לא אומר בדיוק מה זה נורמלי מקובל בדרך כלל. במילים פשוטות, האם יש לך סקס כמו שאתה חושב נָחוּץ. לא מכוונים במשך זמן מה, אבל להתמקד באיכות - זה הרבה חשוב יותר ממספרים. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%a4%d7%aa%d7%97-%d7%aa%d7%a7%d7%95%d7%95%d7%94/

כמו כן, מדענים הצליחו לגלות את הקונדומים ואת משהו לי אדם או לא, לא משפיעים על משך המין. זה הוכיח, כי הטענות כי מין בקונדומים או dullsumed dulls רגשות להאט את יחסי מין, שגוי והם מיתוסים פשוטים.

מה זה מאוד המקרה חשוב

הבנתי כי התשובה לשאלה כמה זמן המין נמשך פשוט בלתי אפשרי. עכשיו זה שווה להגיד מה באמת חשוב אם אתה לא צריך לשים לב כל הזמן.

כאמור, האיכות היא הרבה יותר חשובה משך מין. Param הוא בכלל לא צורך להוציא כסף על אמנים שונים כספים מאיצים או, להיפך, להאט את אחד השותפים להשיג את הרצוי. שווה לשים לב מה המין שלך הוא איכות, כמה טוב זה וכל בסדר אתה עושה.

אם אתה עושה הכל נכון, אז אורגזמה נקבה הוא מסוגל כבר כמה דקות לאחר מכן. במקרה שהכל היה באיכות גבוהה לסיכום, היתה לילדה אורגזמה, היא תספק הרבה יותר הנאה ומספקת לחלוטין, ולא סקס ארוך, לאחר מכן, אולי הרצוי לא יושג.

גברים זוכרים את הליטוף הראשוני שלהם האיכות היא חשובה מאוד אם אתה לא רוצה להיות קורבן של מריבות משפחתיות שערוריות על אי שביעות רצון נקבה. להבין מה אתה עושה את זה ועל שלך טוב מדי, מאז האישה המאושרת ומרוצה הוא המפתח לשלווה שלך חיים נמדדים ללא מריבות נחות יומיומיות.

Просмотров: 1702 | Добавил: chucksv57la | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar